1

Estetik ve şık görünüme sahip yeni inşaa alanlarımız hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgi alın !

Tamamlanan Projelerimiz

Gümüş Park 1 Butik

View More

Diamond Bağlıca

View More

Pozitif Life Yeşilova

View More

Doğa Park Premium

View More

Gelecekteki Projelerimiz

Batıkent

View More

Diamond Oran

View More

Pozitif Point

View More

Pozitif Prestige

View More

Devam Eden Projelerimiz

Pozitif Suites | Bağlıca Otel

View More

Pozitif Center

View More

Pozitif Plus Bağlıca

View More

Yeni Yaşam Alanları

İhtiyaçlarınıza uygun bir şekilde inşaa edilen yapılarımıza ile yeni yaşam alanlarını keşfederken, dairelerimizde yer alan farklı özellikler ile hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Birçok alanda başarılı projelere imza atan Pozitifroi kalitesi ve uygun ödeme seçenekleri ile hizmetinizdedir.

Ses ve Isı Yalıtımı

Ankara’nın çeşitli bölgelerinde gerçekleştirdiğimiz projelerde hava şartlarını göz önünde bulundurarak ısı ve ses yalıtımı konusunda 1. sınıf malzeme kullanarak yaşam alanınızın daha fazla konforlu ve sıcak olmasını hedefledik.

En Yeni Yapılar

Ankara’nın gelişen bölgelerinde ulaşım kolaylığı bulunan yeni yapılarımız ile fark yaratmaya devam ediyoruz.

  • 4 Mevsim Konforlu ve Rahat
  • Dinlenme ve Çoçuk park alanları
  • Otopark sorunu olmadan araçlarınız daha güvenli
  • Güvenlik sayesinde dış tehlikelere karşı korunun

Pozitifroi Kalitesini Farkedin

BAŞARI

İnşaat ve Konut projelerinde ; Pozitifroi Bağlıca, Dikmen ve Yeşilova bölgelerinde prestij ve Lüx Konut İhtiyaçlarınızı en güvenli şekilde çözüme kavuşturdu.

GÜLERYÜZ

Hayallerinizi bizimle gerçekleştirmeye ne dersiniz ? Farklı bölgelerde inşaa ettiğimiz yapılar ile ulaşım zorluğu çekmeden konforunu ve rahatlığın farkını hissedin.

VİZYONUMUZ

Dikkatli planlama ve etkin iletişim imkanı ile müşterilerimizin hedeflerini açıkça belirleyerek en iyi projeleri ortaya koyararak yapılarımızında en iyi verimi almanızı hedefliyoruz.

İNŞAAT

İnşaat sektöründe bir marka olmayı başaran Pozitifroi farklı bölgelerde tamamladığı projeler ile yeni yaşam alanları ile birçok alanda başarısını kanıtlayan firmalar arasında yer aldı.

ARADIĞINIZ HERŞEY

Alışveriş merkezlerine yakın, şehir merkezine ulaşımın kolay bir şekilde gerçeleştiği alanlar için lüks ve dübleks daire seçenekleri ile birçok bölgede sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

GÜVENLİK

Evinizin ve ailenizin güvenliği bize emanet, Özel olara inşaa ettiğimiz yapılarda yer alan güvenlik sayesinde rahatlıkla evinizden ayrılabilir, dışardan gelebilecek tehlikelere karşı evinizi koruyabilirsiniz. Çevresel faktörlerden etkilenmeden rahatlıkla zaman geçirebiliceğiniz eşsiz bir mekan.