POZİTİF ROİ İNŞAAT

 

HAKKIMIZDA

Pozitif Roi İnşaat bir Pozitif Group firmasıdır. Pozitif Group firmaları; Dafne Mobilya, TeknoArtı Yazılım ve Hare Yapı A.Ş. firmalarından oluşmaktadır.
Pozitif Grup; çalışmalarına 1972 yılında Mevlüt Yılmaz‘ın atmış olduğu temeller üzerine devam edilen ticari anlayışla çalışmalarını modernize ettmiştir. Ankara Siteler bölgesinde faaliyetine başlamış ve 2008 yılına kadar tek sektörde devam etmiştir.

Tanıtım Filmi

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE
BÜYÜK DENEYİM

Pozitif Roi İnşaat bir Pozitif Group firmasıdır. Pozitif Group firmaları; Dafne Mobilya, TeknoArtı Yazılım ve Hare Yapı A.Ş. firmalarından oluşmaktadır. Pozitif Grup; çalışmalarına 1972 yılında Mevlüt Yılmaz‘ın atmış olduğu temeller üzerine devam edilen ticari anlayışla çalışmalarını modernize ettmiştir. Ankara Siteler bölgesinde faaliyetine başlamış ve 2008 yılına kadar tek sektörde devam etmiştir. 2009 yılında aile şirketi olarak inşaat sektöründe faaliyet gösterme kararı alındıktan sonra bir çok noktada inşaatlarını eksiksiz teslim etmiş ve halen bir çok nokta da projelerine devam etmektedir. Ticari anlayışını müşteri memnuniyeti üzerine oturtan Pozitif Roi Grup mobilya, inşaat ve yazılım sektörlerinde faaliyetine devam etmektedir. 2012 yılında inşaat sektörüne milenyum bir başlangıç yapan ve geçmişten gelen tecrübesini yansıtan Pozitif Roi kentsel modernleşme girişimlerine 32 yıldır verdiği desteği bugün daha güçlü bir şekilde vermeye devam ediyor. Yatırımlarını müşterilerinin lehine olacak şekilde planlayarak çalışmalarını devam ettiren Pozitif Roi isminden anlaşılacağı gibi yatırımın geri dönüşünü müşterilerine yaşatıyor. Hayata geçirdiği projelerinde ve devam eden projelerinde önce insan mantığını yerleştirmiş; yapının güvenliği, kalitesine önem vermiştir. Ankara’nın ve Türkiye’nin parlayan bir yıldızı olmayı başarmış Pozitif Roi İnşaat Yatırım misyonunu daha büyük tutarak insanların sosyal yaşam alanları ile daha sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürebilmeleri için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Adres: Yeşilova Mahallesi 4022.Sokak No:7 A1-4 Etimesgut/ANKARA
Telefon: 0(312) 800 0 764