Return Of İnvestment

 

HAKKIMIZDA


Pozitif Grup ailesi çalışmalarını 1972 yılında Mevlüt Yılmaz‘ın atmış olduğu temeller üzerine devam eden ticari anlayışla modernize ettmiştir. Ankara Siteler bölgesinde faaliyetine başlamış ve 2008 yılına kadar tek sektörde devam eden iş anlayışı bugün misyonunu hep yükseklerde tutarak insanların sosyal yaşam alanları ile daha sağlıklı ve huzlurlu bir yaşam sürebilmeleri için çalışmalarına aralıksız olarak 5 farklı sektörde devam etmektedir

Tanıtım Filmimizi
İzleyin

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE
BÜYÜK DENEYİM

   2009 yılında aile şirketi olarak inşaat sektöründe faaliyet gösterme kararı alındıktan sonra bir çok noktada inşaatlarını eksiksiz teslim etmiş ve halen bir çok nokta da projelerine devam etmektedir. Ticari anlayışını müşteri memnuniyeti üzerine oturtan Pozitif Roi Grup mobilya, inşaat, yer işletmeciliği, konaklama gibi sektörler de faaliyetine devam etmektedir.

   2012 yılında inşaat sektörüne milenyum bir başlangıç yapan ve geçmişten gelen tecrübesini yansıtan Pozitif Roi kentsel modernleşme girişimlerine 50 yılı aşkın süredir verdiği desteği bugün daha güçlü bir şekilde vermeye devam ediyor. Yatırımlarını müşterilerinin lehine olacak şekilde planlayarak çalışmalarını devam ettiren Pozitif Roi isminden anlaşılacağı gibi yatırımın geri dönüşünü müşterilerine yaşatıyor. Hayata geçirdiği projelerinde ve devam eden projelerinde önce insan mantığını yerleştirmiş; yapının güvenliği, kalitesine önem vermiştir. Ankara’nın ve Türkiye’nin parlayan bir yıldızı olmayı başarmış Pozitif Roi İnşaat Yatırım misyonunu daha büyük tutarak insanların sosyal yaşam alanları ile daha sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürebilmeleri için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.